top of page

KONTAKT

 

ELPROKON

Elprojekt Konsult Sverige AB

Gullbergs strandgata 36D

411 04 Göteborg

Org. nummer: 559010-8477

Elprokon Solutions AB

Gullbergs strandgata 36D

411 04 Göteborg

Org. nummer: 559168-9582

Besöksadress:

Gullbergs strandgata 36D

411 04 Göteborg

info@elprokon.se

 

 

Kontaktionformation

För kontakt till respektive elkonsult / elprojektör i vårat team se nedan:

Mathias_04-BW.jpg
Johan_02-BW.jpg

Mathias Jillnefelt

mathias.jillnefelt@elprokon.se

+46 760 25 78 97

Johan Ågersten

johan.agersten@elprokon.se

+46 735 06 13 22

PB 2 svartvit.jpg
Hakan_02-BW.jpg

Peter Björklund
peter.bjorklund@elprokon.se
+46 707 85 90 96

Håkan Grundberg

hakan.grundberg@elprokon.se

+46 701 69 36 00

Gustav_02-BW.jpg

Gustav Sandholt

gustav.sandholt@elprokon.se

+46 793 33 83 58

Niklas Holmberg
niklas.holmberg@elprokon.se
+46 701 31 55 87

SAd1.jpg
MT 2 svartvit.jpg

Mikael Truedsson
mikael.truedsson@elprokon.se
+46 735 46 33 51

Sharmarke Ahmed
sharmarke.ahmed@elprokon.se
+46 761 77 76 63

Villiam_02-BW.jpg

Villiam Federstedt
villiam.federstedt@elprokon.se
+46 733 99 27 44

 

 

Önskar du komma i kontakt med oss för produktvisning?

Vänligen kontakta Niklas Holmberg.

 

bottom of page